PERDE SARAY

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Güven & Kalite

Perdeleriniz Eminellerde

2008 Yılında kurulan Emineller  Perde, üstün hizmet anlayışı ve rakipsiz kalite standartlarıyla %100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir marka yaratmıştır. Emineller  Perde, sektöründe dünyanın en büyük 5 firmasından biri olup, yurt içi ve yurt dışında geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Emineller  Perde, perde aksesuarlarına özel bir adresle online satışa da başladı.

Tasarımlarını dünya çapında 9 ülkede ve yurt içinde 250 lokasyonda müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Emineller  Perde’nin tescilli markası olan Perdesaray Aksesuar, perde aksesuar ürünlerini %100 doğal hammaddeler kullanarak, kalite standartlarını öne çıkaran şık tasarımlarla sunuyor. Halat, pas ve zincir üretiminde kullanılan iplik, dünyanın önde gelen firmalarının kullandığı en kaliteli diş iplerinden yapılmaktadır. Emineller  Perde, profesyonel yönetimi, danışmanlık hizmetleri ve eğitimleriyle dünyanın ilk beş şirketi arasında yer almakta olup, öncü niteliğini koruyarak her yıl büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

VİZYON & MİSYON

PERDE SARAY

VİZYONUMUZ

Emineller Perde Saray, mekanın özgün yapısını ortaya çıkaran özgün çözümler sunan profesyonel bir tasarım ekibine sahiptir. Vizyonumuz, yaşadığınız mekanları kişiselleştirmek ve dünyadaki misyonunuzu öne çıkaran tasarımlar yaratmaktır.

Misyonumuz

Dünyada 9 ülkede, Türkiye’de 250’den fazla satış noktasında ürünleri sergilenen İkon Perde, yaşam alanlarını detaylandırarak “ayrıntıdaki” mutluluğu müşterileriyle paylaşmayı hedeflemektedir. “Detaylarla yaşamayı” seviyoruz…

EMİN ELLER PERDE SARAY 

Shopping Cart