Mutfak için Zebra Stor Perde

Mutfak için Zebra Stor Perde

Mutfak için Zebra Stor Perde adlı konu başlığımızda siz değerli Zebra Stor kullanıcıları için çeşitlerimizin resimleri ekledik. Mutfak için Zebra Stor Perde en çok kullanılan PERDE MODELİDİR. Mutfak dışında ise daha çok Zebra Stor Perdenin kullanıldığı yer Çocuk Odası Perdesi olarak ön görülmüştür. Mutfak için Zebra Stor Perdeler Türkiye’de en çok çeşit E-Ticaret sitemizde yer alıyor. Peki Nelerdir ? Pliseli Krem Renk Zebra Stor Perde, Damaks Desenli Zebra Stor Perde, Renk Geçişli Zebra Stor Perdeler, Jakarlı Zebra Stor Perde, Tül ile Stor yani Çift Mekanizmalı Zebra Stor Perde stoklarımızda yer almaktadır. Mutfak için düşündüğünü Zebra Stor Perdelerin hepsi stoklarımızda bulunur. Aşağıda resimde bulamadıysanız Zebra Perde kategorisine giriş yaparak istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Mutfak için Zebra Stor Perde ideal bir ürün olmak ile beraber Zebra Stor Perdelerinizi mutfak için Boncuklu olan ürünlerden önerebiliriz. Boncuklu Zebra Stor Perde Mutfak Perdesi için birebir üründür. Google üzeri örnek Mutfak için Zebra Stor Perde arayışına girerseniz daha çok Boncuklu ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Stoklarımızda satışını yaptığımız Zebra Stor Perdelerin fiyatlandırmasında boncuksuz satışımız aktifdir. Boncuk istenilirse HEDİYE üzerine yaparak gönderebiliyoruz.

PERDESARAY İthalat ve İhracat üzerine son yıllarda üretim sayısında %10 büyüme yaparak firma kalitesini ve ürün kumaşlarını bir hayli artırmış bulunmaktadır. PERDESARAY; Tül Perde, Fon Perde ve Dikey Perde imalatı dışında yeni başlamış olduğu mekanizmalı perde sistemleride vardır. Zebra Stor Perde imalatıda yaparak Türkiye’de adından oldukça çok bahsettiren PERDESARAY artık Dünya’ya mekanizmalı perdeler satışını yapmaktadır. Zebra Stor Perdeler daha çok mutfak ve çocuk odaları için tercih edilmiş olsada son zamanlarda Salon, Misafir Odası veya Yatak Odası içinde Zebra Stor Perde düşünülebiliyor. Evet! Yatak odası ve Salon içinde düşünülüyor. Peki Nasıl bir görsellik mi yapılıyor ? Cam ölçünüzün genişlik ölçüsünü 1.60 varsayalım ve camınıza 1.80 Zebra Perde takarız. Kenarlarına ise 1 metre Fon Perde takarak harika bir görselliği uygulamış oluruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
502
×