1- Sitemizden sipariş etmiş olduğunuz ürünler kredi kartı veya havale yöntemiyle ödendikten sonra hazırlanarak kargoya verilmektedir.(Eft/havale ödemesinde ödeme süresi 3 iş günüdür)

2- Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin teslimat süresi teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.Normal şartlarda Türkiye’nin her yerine en fazla 3 iş günüdür.Kargo firmalarının haftanın sadece 1-2 günü teslimat yaptığı il ve ilçe merkezine uzak adresler olabilmektedir,bu durumda teslimat süresi uzayabilir.

3- Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler stoklarda tükenmiş olabilir.Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecektir.Stokta olmayan ürünlerden dolayı firmamız gönderim süresi ve sipariş iptali hakkını saklı tutar.

4- Satın almış olduğunuz ürünlerin sağlıklı bir şekilde tarafınıza ulaşması için siparişte belirtmiş olduğunuz irtibat ve teslimat bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Yanlış girilmiş bilgi sonucu tarafınıza ulaşmayan siparişlerinizden firmamız sorumlu tutulamaz ve bu siparişlerin tekrar gönderiminde kargo ücretini müşteri ödemekle yükümlüdür.

Shopping Cart